رویه ارسال سفارش

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

لینکس پت با شرایط ارسال سریع‌، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در تهران و اکثر شهرها و مراکز استان با همکاری شرکت پست فراهم شده است.

1- پست پیشتاز

به صورت خودکار در زمان وارد کردن آدرس  محاسبه شده  و نمایش داده می شود.

سفارشاتی که قبل از ساعت 12 ثبت شوند همان روز ارسال  و بعد از ساعت 12 ثبت شوند روز کاری بعد ارسال انجام می شود

2- تیپاکس

سفارشاتی که قبل از ساعت 12 ثبت شوند همان روز ارسال  و بعد از ساعت 12 ثبت شوند روز کاری بعد ارسال انجام می شود

هزینه ارسال در زمان تحویل محصول توسط مشتری پرداخت می شود.

3 - پیک اینترنتی اقتصادی

سفارشات بعد از ساعت 21 با هماهنگی با مشتریان ارسال می شود. هزینه این ارسال به صرفه تر از روش روش ارسال اختصاصی است.

4 - ارسال اختصاصی

سفارشات در کمترین زمان ممکن برای از طریق حمل و نقل اینترنی با هماهنگی برای مشتریان ارسال می شود. هزینه ارسال در زمان تحویل محصول توسط مشتری پرداخت می شود.

سوالات متداول

سفارش های ثبت شده در کوتاه ترین زمان ممکن پردازش و ارسال می شوند. لینکس پت در تلاش است تا سفارش های تهران طی 12 ساعت کاری به دست خریدار رسیده و سفارشهای خارج از تهران نهایتا طی 16 ساعت تحویل شرکت حمل شوند. ارسال سفارش های تهران پیش از ارسال به صورت تلفنی هماهنگ خواهد شد.

بله، لینکس پت محصولات خود را به تمام نقاط ایران ارسال می کند.

هزینه های ارسال به دو بخش کلی هزینه ارسال در تهران و هزینه ارسال در خارج از شهر تهران تقسیم بندی می شود که هر یک شرایط خاص و ویژه خود را دارند. طی فرآیند ثبت سفارش در بخش حمل و نقل آیتم های ارسال قابل مشاهده و مبالغ هر کدام قابل رویت هستند که با انتخاب هر کدام هزینه ارسال به مبلغ فاکتور شما افزوده می شود

روش ارسال سفارش بستگی به آدرس شما و نوع کالای سفارش داده شده دارد. ارسال سفارش های لینکس پت از یکی از راه های زیر انجام می شود: 1. پیک موتور یا سواری (برای شهر تهران) 2. پست (برای تهران و خارج از شهر تهران) 3. شرکت های حمل خصوص مانند تیپاکس (ویژه شهرستانها) 4. باربری (ویژها کالاهای سنگین یا حجیم برای شهرستانها)

همه کالا های ارسال شده از لینکس پت پیش از ارسال کنترل شده و سالم هستند. در صورتی که هنگام تحویل کالا متوجه مغایرت، آسیب فیزیکی یا فنی شدید این موارد را در سریعتین زمان ممکن به مامور تحویل کالا و همچنین از طریق واتس آپ فروشگاه همراه با شماره سفارش و تصاویر کالای دریافتی اطلاع دهید.

توجه داشته باشید که سفارش هایی که از طریق شرکتهای حمل برای خارج از شهر تهران هستند دارای بیمه بوده و در صورت آسیب دیدن مرسوله این مورد باید نزد مامور تحویل شرکت حمل اعلام و صورتجلسه گردد.

سبد خرید

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

بازگشت به فروشگاه
ورود به سایت