در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش فیلترها

بارگذاری محصولات بیشتر

برند استوزی (stuzzy)  یکی از محبوب ترین برندهای تولید مواد غذایی است. این برند متعلق به شرکت آگراس می باشد. این شرکت از سال 1365 شروع به تولید غذای حیوانات خانگی با کیفیت کرد. مواد اولیه مورد استفاده این برند 100% طبیعی بوده و به همین دلیل محصولات آن از کیفیت بالایی برخوردار است. این برند در ارائه مواد غذایی در مدل ها، بسته بندی ها و طعم های جدید بیش از سایرین سرآمد بوده است. غذاهای برند استوزی در 60 کشور دنیا به فروش می رسند و بسیار محبوب هستند. در پت شاپ اینترنتی لینکس پت انواع غذای سگ و گربه و کنسرو در برندهای مختلف برای گربه و سگ موجود می باشد.

ویژگی محصولات برند استوزی

یکی از دلایل محبوبیت این برند در بین صاحبان حیوانات خانگی استفاده از ترکیبی از تمام مواد مغذی لازم برای بدن حیوان خانگی است. از گروه های غذایی مورد استفاده در محصولات این برند می توان به مواردی مانند: پروتئین های با کیفیت، انواع ویتامین های ضروری، مواد معدنی، فیبر گیاهی، چربی های مفید حیوانی، ویتامین ها و مواد معدنی اشاره کرد.

از ویژگی های محصولات سگ و گربه برند استوزی می توان به مواردی مانند: استفاده از مواد 100% طبیعی و تازه، مواد اولیه مرغوب، بدون افزودنی های اشتها آور، رنگ و مواد نگهدارنده اشاره کرد. محصولات این برند اختلالی در هضم حیوان ایجاد نمی کند، تنوع محصولات این برند بسیار زیاد است و موارد دیگری نیز وجود دارد. برند استوزی تنوع بسیار بالایی در کنسروها و تشویقی های سگ و گربه دارد.

محصولات سگ استوزی

غذای کنسرو سگ استوزی از مواد 100% طبیعی و مواد اولیه مرغوب تهیه شده است که برای غذای انسان در نظر گرفته شده است. در کنسرو غذای سگ این برند از هیچ ماده رنگی، افزودنی، نگهدارنده یا مواد اشتها آور استفاده نشده است. کنسروهای سگ برند استوزی بسیار تازه و طعم لذیذی دارد که حیوان دوست دارد آن را بخورد و برای حیواناتی که اشتهایشان بد است یا هیچ غذایی نمی خورند بسیار مناسب است. در این کنسروها انرژی کافی وجود دارد و حیوانات با مصرف این کنسروها مواد مورد نیاز بدن خود را تامین می کنند.

محصولات گربه استوزی

از محصولات فوق العاده و بی رقیب این برند می توان به کنسرو گربه استوزی اشاره کرد. یکی از مهم ترین ویژگی های کنسروهای این برند، استفاده از بهترین و تازه ترین مواد اولیه روز دنیا و عدم وجود مواد نگهدارنده، پیش غذا و رنگ های مصنوعی است. کیفیت این محصول سوپر پرمیوم بوده و کیفیت فوق العاده ای دارد. غذای گربه برند استوزی از مواد طبیعی تهیه می شود و حاوی مواد نگهدارنده یا رنگ نیست.

بهترین قسمت های انواع گوشت در تهیه گربه استوزی استفاده می شود که به آرامی بخارپز شده و آماده مصرف می شود. این محصول سرشار از ویتامین ها، پروتئین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن گربه است.

سبد خرید

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

بازگشت به فروشگاه
ورود به سایت